top of page
Website Background.jpg

FIND OUT WHO IS PLAYING EACH DAY, OR THE LINE UP FOR EACH GREAT VENUE

Sticker2.png
Website Background.jpg
Irish Record Fairs
Old Court House
10.30am
Sunday
Harmonica's Ireland Workshop with Cathal Johnson
The Smokin’ Stage at McNeills
7.30pm
Friday
Neon River
The East Pier Stage
6pm
Saturday
Mary Coughlan
The Abbey Tavern
7.30pm
Sunday
Rob Strong
Howth Sea Angling Club
2pm
Sunday
Pete Cummins & Ger Kiely
The Garden Stage at The Harbour Bar
7pm
Sunday
Kelly’s Lot
The Garden Stage at The Harbour Bar
4pm
Sunday
Driving Blue
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
6pm
Friday
Colm Skwirbat
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
9pm
Friday
The Savage Hearts
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
3pm
Saturday
Paul Sherry
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
6pm
Saturday
Ben Reel
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
9pm
Saturday
Crazy Crow
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
3pm
Sunday
Niamh Strong
The Phil Lynott Stage at The Bloody Stream
6pm
Sunday
The StoneCold Hobos
Wrights-Findlaters
10.30pm
Friday
Mr. Castle
Wrights-Findlaters
10.30pm
Saturday
Ben Catley
The Garden Stage at The Harbour Bar
7pm
Friday
Rhys Crimmin
The Garden Stage at The Harbour Bar
10pm
Friday
Dermot Byrne & Danny Tobin
The Garden Stage at The Harbour Bar
2pm
Saturday
Dickie Lee Erwin
The Garden Stage at The Harbour Bar
4pm
Saturday
Moher
The Garden Stage at The Harbour Bar
7pm
Saturday
Dead Letter Devils
The Garden Stage at The Harbour Bar
10pm
Saturday
Tom Horan’s Legends of Country Music
The Garden Stage at The Harbour Bar
2pm
Sunday
Des Hopkins Dixieland Jazz Band
The Smokin’ Stage at McNeills
10.30pm
Friday
Bree Harris
The Smokin’ Stage at McNeills
2pm
Saturday
Doc MacLean
The Smokin’ Stage at McNeills
5pm
Saturday
The Skalps
The Smokin’ Stage at McNeills
10.30pm
Saturday
Rye River Band
The Smokin’ Stage at McNeills
2pm
Sunday
The Roisin McAlinden Band
The Smokin’ Stage at McNeills
5pm
Sunday
The Festival Rootenanny
The Smokin’ Stage at McNeills
10pm
Sunday
Susan Tomelty Band
The East Pier Stage
2pm
Saturday
Garry Cogdell
The East Pier Stage
4pm
Saturday
Square Pegs
The East Pier Stage
2.pm
Sunday
King and Whittredge
The East Pier Stage
4pm
Sunday
Jukedom Ft Dubh Lee
The East Pier Stage
6pm
Sunday
Parchman Farm
The Tramline Stage at The Summit Inn
5.30pm
Friday
Fiona Kennedy Band
The Tramline Stage at The Summit Inn
2.30pm
Saturday
Dublin Blues Cartel Ft Mik Pyro
The Tramline Stage at The Summit Inn
5.30pm
Saturday
Backbone Blues Band
The Tramline Stage at The Summit Inn
2.30pm
Sunday
Mary Stokes Band
The Tramline Stage at The Summit Inn
5.30pm
Sunday
Crow Black Chicken
The Abbey Tavern
2pm
Saturday
The Grainne Duffy Band
The Abbey Tavern
7.30pm
Friday
The Dirt Road Band
The Abbey Tavern
7.30pm
Saturday
bottom of page